Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
29.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Ankara Çankayagücü | | | Performans Ankara | | B | GK | GK | FI | - |
19:30 | Teiaş | | | Ankara Ata | | B | GK | GK | FI | - |
İ.D. Bilkent Üniversitesi-Merkez Spor Salonu | 10:00 | Tobb Etü | | | İ.D Bilkent Ünv. | | K | UNIK | BYK | PO | - |
12:00 | Atılım Üniversitesi | | | Başkent Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | PO | - |
14:00 | Hacettepe Üniversitesi | | | Odtü | | K | UNIK | BYK | PO | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Yedidağ-A | | | Başkent Ada | | B | GK | GK | FI | - |
19:30 | Gazi İhtisas | | | Başkent Köklü | | B | MNK | MnK | GR | 5 |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Mimar Sinan-B | | | Batı Yıldızı-B | | B | MNK | MnK | GR | 4 |
19:00 | Meteoroloji-B | | | Başkent Beşiktaşlılar | | B | MNK | MnK | GR | 4 |
20:00 | Abidinpaşa-B | | | Başkent Elit-B | | B | MNK | MnK | GR | 4 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Ahmet Hamdi-B | | | Norman-B | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
19:00 | Karşıyaka Ankara | | | Başkent Çankayagücü-B | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
20:00 | Vamos-A | | | Eryaman Gelişim-B | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
30.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Performans Ankara-B | | | Ankara Atak-B | | B | MDK | MdK | YF | B |
19:30 | Anadolubeyi-A | | | Hakan Akışık | | B | MDK | MdK | YF | B |
İ.D. Bilkent Üniversitesi-Merkez Spor Salonu | 10:00 | Hacettepe Üniversitesi | | | Tobb Etü | | K | UNIK | BYK | PO | - |
12:00 | Odtü | | | Atılım Üniversitesi | | K | UNIK | BYK | PO | - |
14:00 | Başkent Üniversitesi | | | İ.D Bilkent Ünv. | | K | UNIK | BYK | PO | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | | | Teiaş | | B | MDK | MdK | YF | B |
19:30 | Dsi | | | Yedidağ-B | | B | MDK | MdK | YF | A |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Eymir-A | | | Ahmet Hamdi-B | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
19:00 | Başkent Voleybol-A | | | Çankaya Atakule | | B | MNK | MnK | GR | 5 |
20:00 | Yenimahalle Yıldızları | | | Başkent Zirve-B | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Vega Atletik-B | | | Üçpas-B | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
19:00 | Mektebi Mülkiye-B | | | Başkent Elit-A | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
20:00 | Bilge Okçuluk-A | | | Başkent Çankayagücü-A | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
01.05.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Anadolu Birlik-B | | | Ankara Çankayagücü-A | | B | MDK | MdK | YF | A |
19:30 | Mektebi Mülkiye | | | Eryaman Yıldızları-B | | B | MDK | MdK | YF | A |
Mamak S.S. | 18:00 | Tvf Spor Lisesi | | | Batı Yıldızı-A | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
19:00 | Anadolubeyi-A | | | Ankara Ata-A | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
20:00 | Pusula Volley | | | Gölbaşı İncek | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Temiz Enerji-B | | | Mimar Sinan-A | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
19:00 | Mektebi Mülkiye-A | | | Başkent Ada-A | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
20:00 | Üçpas Eryaman-B | | | Beştepe Koleji-B | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Üçpas Eryaman-A | | | Ankara Elit-B | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
19:00 | Cas Akademi-B | | | Eymir-B | | B | MNK | MnK | GR | 12 |
20:00 | Anıttepe Ata | | | Eryaman Gelişim-A | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
02.05.2024 | Batıkent | 18:00 | Ankara Hakan Akışık Spor | | | Ankara Anadolubeyi Spor | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
19:30 | Ankara Gölbaşı İncek Spor | | | Ankara Eymir Spor | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Mamak | 18:00 | Ankara Eryaman Gelişim Spor | | | Ankara Atılım Üniversitesi Spor | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
19:30 | Ankara Mekteb-İ Mülkiye Spor | | | Ankara Norman Spor | | K | BLGSLK | BYK | FNL | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Cas Akademi-A | | | Ankara Altyapı-B | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
19:00 | Ahmet Hamdi-A | | | Anadolu Birlik-A | | B | MNK | MnK | GR | 10 |
20:00 | Pursaklar Eğitim-B | | | Ankara Ata-B | | B | MNK | MnK | GR | 10 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Parsport-B | | | Başkent Atletik | | B | MNK | MnK | GR | 10 |
19:00 | 2023 Genç | | | Gazi Basketbol-B | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
20:00 | Ankara Altyapı-A | | | Ankara Elit-A | | B | MNK | MnK | GR | 11 |
03.05.2024 | Batıkent | 18:00 | Ankara Altyapı Gelişim Spor | | | Ankara Moveon Spor | | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
19:30 | Ankara Anadolu Şahin Spor | | | Ankara Mekteb-İ Mülkiye Spor | | E | BLGSLE | BYK | FNL | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Spor Akademisi-B | | | Atak-A | | B | MNK | MnK | GR | 12 |
19:00 | Als | | | Yaşamkent-A | | B | MNK | MnK | GR | 12 |
20:00 | Söğütsen | | | Başkent Ankara-A | | B | MNK | MnK | GR | 11 |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Karayolları-A | | | Ankara Yıldızları-B | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
19:00 | Mamak Belediyesi | | | Gazi Basketbol-A | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
20:00 | İlbank-A | | | Anadolu Birlik-B | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Dhmi-A | | | Parsport-A | | B | MNK | MnK | GR | 11 |
19:00 | Dhmi-B | | | Eymir-A | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
20:00 | Gençlik Merkezleri | | | Üçpas-A | | B | MNK | MnK | GR | 12 |
04.05.2024 | Batıkent S.S. | 10:00 | Ankara Yıldızları-A | | | Bağlıca Voleybol-A | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
11:30 | Nesibe Aydın | | | Sirius | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
13:00 | Anadolu Eğitim | | | Yedidağ-B | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
14:30 | Meteoroloji-A | | | An Kavra | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
16:00 | Ankara Çankayagücü-B | | | Genç Oyuncular-B | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
17:30 | Manşet | | | Pursaklar Belediye | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
Mamak S.S. | 10:00 | Hakan Akışık | | | Çayyolu Akademi | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
11:30 | Ted-A | | | Winpoint-A | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
13:00 | Vamos-B | | | Performans Ankara-B | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
14:30 | Winpoint-B | | | Hakan Kabil-A | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
16:00 | Abidinpaşa-A | | | Vakıfbank | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
17:30 | Başkent Zirve-A | | | Başkent Voleybol-B | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
Refika Aksoy İlkokulu | 10:00 | Oya Akın | | | Anadolubeyi-A | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
11:30 | Eryaman Yıldızları-B | | | Başkent Ankara-B | | B | MNK | MnK | GR | 10 |
13:00 | Anadolubeyi-B | | | Ankara Yüce | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
14:30 | Temiz Enerji-A | | | Pursaklar Eğitim-A | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
16:00 | Detay | | | Bilge Okçuluk-B | | B | MNK | MnK | GR | 2 |
17:30 | Ted-B | | | Performans Ankara-A | | B | MNK | MnK | GR | 2 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 10:00 | Modern | | | 2023 Genç | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
13:00 | Akademi Atletik | | | Meteoroloji-B | | B | MNK | MnK | GR | 4 |
14:30 | Eryaman Gelişim-B | | | Karşıyaka Ankara | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
16:00 | Başkent Elit-B | | | Mimar Sinan-B | | B | MNK | MnK | GR | 4 |
17:30 | Başkent Beşiktaşlılar | | | Beştepe Koleji-A | | B | MNK | MnK | GR | 4 |
05.05.2024 | Batıkent S.S. | 10:00 | Gölbaşı Sporıum | | | Vega Atletik-A | | B | MNK | MnK | GR | 5 |
11:30 | Aydınlık | | | Mamak Belediyesi | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
13:00 | Beştepe Koleji-B | | | Karayolları-A | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
14:30 | Eryaman Gelişim-A | | | Üçpas Eryaman-B | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
16:00 | Başkent Köklü | | | İlbank-B | | B | MNK | MnK | GR | 5 |
Mamak S.S. | 10:00 | Sportsa-B | | | Başkent Voleybol-A | | B | MNK | MnK | GR | 5 |
11:30 | Çankaya Atakule | | | Gazi İhtisas | | B | MNK | MnK | GR | 5 |
13:00 | Sportsa-A | | | Vega Atletik-B | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
14:30 | Başkent Elit-A | | | Yenimahalle Yıldızları | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
16:00 | Üçpas-B | | | Bilge Okçuluk-A | | B | MNK | MnK | GR | 7 |
17:30 | Çakırlar-A | | | Genç Oyuncular-A | | B | MNK | MnK | GR | 2 |
Refika Aksoy İlkokulu | 10:00 | Hakan Kabil-B | | | Eryaman Yıldızları-A | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
11:30 | Gölbaşı İncek | | | Tvf Spor Lisesi | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
13:00 | Ankara Ata-A | | | Üçpas Eryaman-A | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
14:30 | Ankara Elit-B | | | Pusula Volley | | B | MNK | MnK | GR | 8 |
16:00 | Mavi Kurtlar-B | | | Temiz Enerji-B | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
17:30 | Başkent Atletik | | | Ahmet Hamdi-A | | B | MNK | MnK | GR | 10 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 10:00 | Gazi Basketbol-B | | | Vamos-A | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
11:30 | Başkent Çankayagücü-B | | | Çakırlar-B | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
Ankara Altyapı-B | | | Dhmi-B | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
13:00 | Gazi Basketbol-A | | | Anıttepe Ata | | B | MNK | MnK | GR | 6 |
14:30 | Mimar Sinan-A | | | Cas Akademi-A | | B | MNK | MnK | GR | 9 |
16:00 | Spor Akademisi-A | | | Söğütsen | | B | MNK | MnK | GR | 11 |
17:30 | Başkent Çankayagücü-A | | | Mektebi Mülkiye-B | | B | MNK | MnK | GR | 7 |