@
DUYURULAR
08
MAY
Anneler Günü Kutlu Olsun
03
MAY
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun
23
NİS
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
18
MAR
Çanakkale Şehitlerimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz
16
MAR
2021-2022 VOLEYBOL SEZONU ALT YAPI ANKARA BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI
10
KAS
Sevgi, Saygı ve Özlemle Anıyoruz
29
EKİ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun
PUAN DURUMU
LogoTakım AdıOGMAVP
Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - B 3 3 0 9 2 8
Sultan Spor 3 2 1 8 3 7
Ankara Altyapı - A 3 1 2 3 7 3
TEİAŞ 3 0 3 1 9 0

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
16.05.2022Batıkent S.S.18:00Norman31Ankara Altyapı - A(25-23) (25-20) (23-25) (25-19) BGKGKPA-
19:30Anadolu Birlik - A13Atasev(15-25) (19-25) (25-20) (23-25) BGKGKPA-
Mamak S.S.18:00Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - A30Sağlık Kültür Ve Yaşam(25-22) (25-14) (25-16) BGKGKPA-
19:30Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - B31Ankara Atak(25-11) (20-25) (25-16) (25-23) BYKYKFI-
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Üçpas Eryaman31Genç Oyuncular(24-26) (25-14) (25-17) (25-19) BMDKMdKKLE
19:30Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu30Performans Ankara - A(25-16) (25-5) (25-20) BMDKMdKFI-
Şevket Evliyagil S.S.18:00Ankara Çankayagücü13Mke Ankaragücü(21-25) (19-25) (25-22) (22-25) BYKYKPA-
19:30Çankayagücü03Sportsa Academy(29-31) (11-25) (21-25) BKKKKFI-
Yahya Çavuş İ.Ö.O.18:00Ankara Altyapı23Anadolubeyi(18-25) (26-24) (25-14) (20-25) (11-15)BMDKMdKFI-
19:30Verimli Atak03Ankara Çankayagücü - B(17-25) (21-25) (12-25) BMDKMdKFI-
17.05.2022Batıkent S.S.18:00Mekteb-İ Mülkiye03Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - B(18-25) (15-25) (20-25) BYKYKFI-
19:30Anadolu Birlik - A03Şentepe Anadolu Lisesi Ada(20-25) (18-25) (15-25) BYKYKFI-
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Ankara Çankayagücü  Sağlık Kültür Ve Yaşam BKKKKPA-
19:30Ted Ankara Kolejliler  Kayra Cansın Batı Kartalları - A BKKKKPA-
Şevket Evliyagil S.S.18:00Ankara Atak  Hedef Ankara BYKYKFI-
19:30Başkent Voleybol  Anadolubeyi BYKYKFI-
Yahya Çavuş İ.Ö.O.18:00Başkent Voleybol - A30Çayyolu Akademi - B(25-17) (25-13) (25-15) BMDKMdKKLE
19:30Sportsa Academy30Vakıfbank - Ankara(25-13) (25-17) (25-21) BMDKMdKFI-
18.05.2022Batıkent18:00Ankara Anadolu Birlik  Ankara Barosu KBLGSLKBYKGR-
19:30Ankara Atılım Üniversitesi  Ankara Ata Spor KBLGSLKBYKGR-
Mamak S.S.18:00Genç Oyuncular  Norman BGKGKPA-
19:30Anadolubeyi  Ankara Dsi BKKKKFI-
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Ankara Altyapı - A  Eryaman Yıldızları BKKKKKLE
19:30Başkent Vefa  Ankara Altyapı - B BKKKKPA-
Şevket Evliyagil S.S.18:00Sağlık Kültür Ve Yaşam  Ankara Atak BKKKKPA-
19:30Ankara Atak  Sağlık Kültür Ve Yaşam BGKGKPA-
Yahya Çavuş İ.Ö.O.18:00Eymir  Yaşamkent BMDKMdKKLE
19:30Ted Ankara Kolejliler  Maliye Okulu Mezunları BMDKMdKKLE
19.05.2022Başkent Voleybol Salonu16:00Danimarka  Ukrayna EECMU22ELMC
18:30Türkiye  İzlanda EECMU22ELMC
Batıkent S.S.18:00Anadolu Birlik - A  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - A BGKGKPA-
19:30Anadolu Birlik - B  Ankara Altyapı - A BGKGKPA-
Mamak S.S.18:00Mekteb-İ Mülkiye  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - B BGKGKFI-
19:30Yedidağ  Mekteb-İ Mülkiye BKKKKFI-
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Eryaman Gençlik - A  Başkent Voleybol BKKKKFI-
19:30Ankara Çankayagücü  Keçiören Şehit Hakan Kabil Ortaokulu BKKKKPA-
Şevket Evliyagil S.S.18:00Performans Ankara  Şentepe Anadolu Lisesi Ada BGKGKFI-
19:30Sultan Spor  Hedef Ankara BGKGKFI-
20.05.2022Başkent Voleybol Salonu16:00Ukrayna  İzlanda EECMU22ELMC
18:30Danimarka  Türkiye EECMU22ELMC
Batıkent S.S.18:00Vakıfbank - Ankara  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu BKKKKKLE
19:30Anadolu Birlik - B  Genç Oyuncular BGKGKPA-
Mamak S.S.18:00Eymir  Anadolu Birlik - B BKKKKKLE
19:30Maliye Okulu Mezunları  Üçpas BKKKKKLE
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Genç Oyuncular  Ted Ankara Kolejliler BMDKMdKKLE
19:30Ankara Çankayagücü - B  Sportsa Academy BMDKMdKFI-
Yahya Çavuş İ.Ö.O.18:00Performans Ankara - A  Ankara Altyapı BMDKMdKFI-
19:30Anadolubeyi  Verimli Atak BMDKMdKFI-
21.05.2022Mamak S.S.11:00Anadolu Birlik - A  Mekteb-İ Mülkiye BYKYKFI-
13:00Anadolu Birlik - B  Keçiören Şehit Hakan Kabil Ortaokulu BYKYKKLE
15:00Şentepe Anadolu Lisesi Ada  Başkent Voleybol BYKYKFI-
17:00Anadolubeyi  Ankara Atak BYKYKFI-
Refika Aksoy İ.Ö.O.11:00Performans Ankara  Ankara Ata BYKYKKLE
13:00Ankara Altyapı  Çankayagücü - A BYKYKKLE
15:00Hedef Ankara  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - B BYKYKFI-
17:00Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - A  Maliye Okulu Mezunları BYKYKKLE
Şevket Evliyagil S.S.11:00Sağlık Kültür Ve Yaşam  Ankara Çankayagücü BYKYKPA-
13:00Kayra Cansın Batı Kartalları  Norman BYKYKPA-
15:00Mke Ankaragücü  Atasev BYKYKPA-
17:00Yedidağ  Üçpas BYKYKKLE
Yahya Çavuş İ.Ö.O.11:00Şentepe Anadolu Lisesi Ada  Çayyolu Akademi - A BMDKMdKPA-
13:00Maliye Okulu Mezunları  Çayyolu Akademi - B BMDKMdKKLE
15:00Vakıfbank - Ankara  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu BMDKMdKFI-
17:00Mekteb-İ Mülkiye  Keçiören Şehit Hakan Kabil Ortaokulu BMDKMdKPA-
22.05.2022Batıkent S.S.11:00Ankara Atak  Ted Ankara Kolejliler BKKKKPA-
13:00Ankara Atak  Anadolu Birlik - A BGKGKPA-
15:00Atasev  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - A BGKGKPA-
17:00Dhmi - B  Başkent Voleybol BYKSLYKPA-
Mamak S.S.11:00Keçiören Şehit Hakan Kabil Ortaokulu  Sağlık Kültür Ve Yaşam BKKKKPA-
13:00Sağlık Kültür Ve Yaşam  Norman BGKGKPA-
15:00Ankara Altyapı - B  Ankara Çankayagücü BKKKKPA-
17:00Kayra Cansın Batı Kartalları - A  Başkent Vefa BKKKKPA-
Refika Aksoy İ.Ö.O.11:00Çayyolu Akademi  Mavi Kurtlar BYKSLYKPA-
13:00Eryaman Yıldızları  Eymir BKKKKKLE
15:00Sportsa Academy  Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan BYKYKPA-
17:00Başkent Voleybol  Yedidağ BKKKKFI-
Yahya Çavuş İ.Ö.O.11:00Sportsa Academy  Anadolubeyi BMDKMdKFI-
13:00Maliye Okulu Mezunları  Başkent Voleybol - A BMDKMdKKLE
15:00Çayyolu Akademi - B  Eymir BMDKMdKKLE
17:00Yaşamkent  Ankara Atak BMDKMdKKLE
23.05.2022Batıkent S.S.18:00Mekteb-İ Mülkiye  Hedef Ankara BYKYKFI-
19:30Başkent Voleybol  Anadolu Birlik - A BYKYKFI-
Mamak S.S.18:00Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu - B  Anadolubeyi BYKYKFI-
19:30Başkent Voleybol  Mavi Kurtlar BYKSLYKPA-
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Vakıfbank - Ankara  Ankara Çankayagücü - B BMDKMdKFI-
19:30Yaşamkent  Başkent Voleybol - A BMDKMdKKLE
Yahya Çavuş İ.Ö.O.18:00Üçpas Eryaman  Maliye Okulu Mezunları BMDKMdKKLE
19:30Verimli Atak  Performans Ankara - A BMDKMdKFI-
24.05.2022Batıkent S.S.18:00Üçpas  Keçiören Şehit Hakan Kabil Ortaokulu BYKYKKLE
19:30Ankara Ata  Anadolu Birlik - B BYKYKKLE
Refika Aksoy İ.Ö.O.18:00Atasev  Sağlık Kültür Ve Yaşam BYKYKPA-
19:30Anadolu Birlik - B  Maliye Okulu Mezunları BKKKKKLE
Şevket Evliyagil S.S.18:00Ankara Atak  Şentepe Anadolu Lisesi Ada BYKYKFI-
19:30Çayyolu Akademi  Dhmi - B BYKSLYKPA-
Yahya Çavuş İ.Ö.O.18:00Ankara Altyapı  Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu BMDKMdKFI-
19:30Genç Oyuncular  Ankara Atak BMDKMdKKLE
Tvf. Müsabakalar
18.05.2022 - 23.05.2022
TarihSalonSaatCKümeEv Sahibi A B MisafirSet Sonuçları
18.05.2022Batıkent18:00KBLGSLKANKARA ANADOLU BİRLİK   -   ANKARA BAROSU
19:30KBLGSLKANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ   -   ANKARA ATA SPOR
19.05.2022Başkent Voleybol Salonu16:00EECMDANİMARKA   -   UKRAYNA
18:30EECMTÜRKİYE   -   İZLANDA
20.05.2022Başkent Voleybol Salonu16:00EECMUKRAYNA   -   İZLANDA
18:30EECMDANİMARKA   -   TÜRKİYE