@

Bu Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
12.10.2021Başkent Voleybol Salonu16:00Karayolları  Bolu Bld. KMCSBYKLE-
18:30Ptt  Mert Grup Sigorta KMCSBYKLE-
13.10.2021Başkent Voleybol Salonu16:30Ziraat Bankkart  Spor Toto EASEBYKLE-
19:00Halkbank  Cizre Bld. EASEBYKLE-
16.10.2021Başkent Voleybol Salonu14:00Ptt  Aydın B.Şehir Bld. KSULTANLARBYKLE-
16:30Mert Grup Sigorta  Bolu Bld. KSULTANLARBYKLE-
Beştepe Voleybol Salonu11:00Halkbank  Anadolu Voleybol E2LEBYKLE3
13:00Maliye İhtisas  Malatya B.Şehir Bld. E1LEBYKLEB
15:30Dürümle Ted Ankara Kolejliler  Melikgazi Bld. E1LEBYKLEB
17:30Ziraat Bankkart  Yamanca Asansör Çankırı Birlik E2LEBYKLE3
17.10.2021Başkent Voleybol Salonu14:00Spor Toto  Cizre Bld. EEFELERBYKLE-
16:30Ziraat Bankkart  Bursa Büyükşehir Belediye Spor EEFELERBYKLE-
Beştepe Voleybol Salonu11:00Anadolu Voleybol  Eryaman Gençlik K2LKBYKLE10
13:00Karayolları  İlbank K2LKBYKLE10
15:30Sultan Spor  Maliye Okulları K2LKBYKLE10
17:30Ankara Dsi  Karşıyaka Ankara K2LKBYKLE11
Kalecik12:00Spor Mektebi  Bilgem Gençlik K2LKBYKLE10
Kızılcahamam14:00Kızılcahamam Bld.  Yeni Sincan K2LKBYKLE10
18.10.2021Beştepe Voleybol Salonu18:00Büyükşehir Belediyesi Ankara Spor  Ankara Yol Spor K2LKBYKLE11
20:00Mke Ankaragücü  Tvf Spor Lisesi K2LKBYKLE11

Gelecek Hafta

TarihSalonSaatEv Sahibi (A)ABMisafir (B)Set SonuçlarıCKümeKtgTürGr
18.10.2021Beştepe Voleybol Salonu18:00Büyükşehir Belediyesi Ankara Spor  Ankara Yol Spor K2LKBYKLE11
20:00Mke Ankaragücü  Tvf Spor Lisesi K2LKBYKLE11
19.10.2021Başkent Voleybol Salonu15:00Karayolları  Vakıfbank KSULTANLARBYKLE-
22.10.2021Beştepe Voleybol Salonu18:00İlbank  Spor Mektebi K2LKBYKLE10
20:00Maliye Okulları  Karayolları K2LKBYKLE10
Sinan Şamil Sam20:30Eryaman Gençlik  Kızılcahamam Bld. K2LKBYKLE10
23.10.2021Başkent Voleybol Salonu14:00Ptt  Yeşilyurt KSULTANLARBYKLE-
16:30Mert Grup Sigorta  Nilüfer Bld. KSULTANLARBYKLE-
Beştepe Voleybol Salonu Anadolu Voleybol  Samsun Voleybol E2LEBYKLE3
13:00Maliye İhtisas  Türşad E1LEBYKLEB
15:30Tvf Spor Lisesi  Çorum Bld. E2LEBYKLE3
17:30Bilgem Gençlik  Anadolu Voleybol K2LKBYKLE10
24.10.2021Başkent Voleybol Salonu14:00Halkbank  Tokat Bld. Plevne EEFELERBYKLE-
Beştepe Voleybol Salonu13:00İlbank  Vakıfbank K1LKBYKLEB
15:30Mert Ve Kaan Sigorta  Cerastyle Kayseri Osb Teknik Koleji K1LKBYKLEB
17:30Tvf Spor Lisesi  Taşköprü Spor K2LKBYKLE11
Gölbaşı Cumhuriyet14:00Darüşşifa Okulları  Halkbank E2LEBYKLE3
Sinan Şamil Sam13:00Yeni Sincan  Sultan Spor K2LKBYKLE10
Ted Üniv. Prof. Dr. Rüştü Yüce14:00İba Kimya Ted Ankara Kolejliler  Bahçelievler Bld. K1LKBYKLEB