Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi | Misafir | C | Küme | Ktg. | Tür | G |
29.03.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Eryaman Gençlik | Ptt | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | İlbank | Karayolları | B | GKSL | GK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Büyükşehir Belediyesi | Mektebi Mülkiye | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Tvf Spor Lisesi | Yeni Sincan | B | GKSL | GK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Çankaya Atakule-A | Anadolubeyi-A | B | MDK | MdK | CF | C |
19:30 | Ankara Çankayagücü-B | Eryaman Yıldızları-B | B | MDK | MdK | CF | D |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Atak-A | Als | B | MNK | MnK | GR | 12 |
19:00 | Başkent Ada-A | Winpoint-A | B | MNK | MnK | GR | 13 |
20:00 | İlbank-A | Mektebi Mülkiye-A | B | MNK | MnK | GR | 13 |
30.03.2024 | Batıkent S.S. | 10:00 | Büyükşehir Belediyesi | Ted | B | YKSL | YK | FI | - |
12:00 | Ptt | Mavi Kurtlar | B | YKSL | YK | FI | - |
14:00 | Tvf Spor Lisesi | Anadolubeyi | B | YKSL | YK | FI | - |
16:00 | İlbank-A | Dsi | B | YKSL | YK | FI | - |
18:00 | Başkent Çankayagücü-A | Teiaş | B | YK | YK | CF | D |
Mamak S.S. | 10:00 | Ankara Çankayagücü-A | Cas Akademi-A | B | YK | YK | CF | B |
12:00 | Karayolları | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | B | KKSL | KK | FI | - |
14:00 | Ted-B | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | B | KKSL | KK | FI | - |
16:00 | İlbank-B | Tvf Spor Lisesi | B | KKSL | KK | FI | - |
18:00 | Performans Ankara-A | Hakan Akışık | B | YK | YK | CF | D |
Refika Aksoy İlkokulu | 10:00 | Ata Bilge | Ankara Ata-A | B | MDK | MdK | CF | D |
12:00 | Pursaklar Belediye-A | Hakan Akışık | B | MDK | MdK | CF | D |
14:00 | Ankara Çankayagücü-A | Sportsa | B | MDK | MdK | CF | E |
16:00 | Yedidağ-B | Ankara Elit | B | MDK | MdK | CF | E |
18:00 | Başkent Ankara-B | Teiaş | B | MDK | MdK | CF | E |
Tevfik İleri İmam Hatip | 15:00 | Başkent Zirve | Anıttepe Ata-B | E | YE | YE | GR | 1 |
17:00 | Pursaklar Belediye | Yedidağ | E | YE | YE | GR | 1 |
19:00 | Anıttepe Ata-A | Meydan Basketbol | E | YE | YE | GR | 1 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 10:00 | Sirius | Ahto | B | MNK | MnK | GR | 13 |
11:30 | Anadolu Birlik-B | Ted-A | B | MNK | MnK | GR | 13 |
13:00 | Çayyolu Akademi | Winpoint-B | B | MNK | MnK | GR | 15 |
14:30 | Anadolu Eğitim | Manşet | B | MNK | MnK | GR | 14 |
16:00 | Genç Oyuncular-B | Anadolu Şahin | B | MNK | MnK | GR | 14 |
17:30 | Yedidağ-B | Meteoroloji-A | B | MNK | MnK | GR | 14 |
01.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Dhmi-A | Anadolubeyi | B | KKSL | KK | FI | - |
19:30 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | Mavi Birlik | B | YK | YK | CF | E |
Mamak S.S. | 18:00 | Genç Oyuncular-A | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | B | YK | YK | CF | E |
19:30 | Çaba | Tevfik Fikretliler | B | YK | YK | CF | E |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | Üçpas | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | Karayolları | Başkent Voleybol | B | MDKSL | MdK | FI | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Pursaklar Belediye | An Kavra | B | MNK | MnK | GR | 14 |
19:00 | Vakıfbank | Performans Ankara-B | B | MNK | MnK | GR | 15 |
20:00 | Ankara Yıldızları-A | Abidinpaşa-A | B | MNK | MnK | GR | 15 |
02.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Mektebi Mülkiye | İlbank | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Karayolları | Tvf Spor Lisesi | B | GKSL | GK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Yeni Sincan | Eryaman Gençlik | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Ptt | Büyükşehir Belediyesi | B | GKSL | GK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Anadolubeyi | Aydınlık | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | İlbank | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | B | MDKSL | MdK | FI | - |
TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu | 18:00 | HALKBANK | GALATASARAY HDI SİGORTA | E | EFELER | BYK | PO1-4 | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Hakan Kabil-A | Hakan Akışık | B | MNK | MnK | GR | 15 |
19:00 | Vamos-A | Bağlıca Voleybol-B | B | MNK | MnK | GR | 3 |
20:00 | Pursaklar Eğitim-A | Eryaman Yıldızları-A | B | MNK | MnK | GR | 1 |
03.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Atasev | Anadolu Şahin-A | B | YK | YK | CF | B |
19:30 | Anadolu İhtisas | Als-A | B | YK | YK | CF | C |
Mamak S.S. | 18:00 | Başkent Ata | Anıttepe Ata | E | GE | GE | GR | 1 |
Söğütsen | Parsport-A | B | MNK | MnK | GR | 11 |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Ankara Ata | Mektebi Mülkiye | B | KK | KK | CF | C |
19:30 | Başkent Voleybol | Üçpas-A | B | KK | KK | CF | D |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Başkent Zirve-A | Temiz Enerji-A | B | MNK | MnK | GR | 1 |
19:00 | Ankara Yüce | Mavi Kurtlar-A | B | MNK | MnK | GR | 1 |
20:00 | Başkent Voleybol-B | Hakan Kabil-B | B | MNK | MnK | GR | 1 |
04.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Cas Akademi | Yedidağ-A | B | GK | GK | YF | A |
19:30 | Atasev | Ankara Ata | B | GK | GK | YF | B |
Mamak S.S. | 18:00 | Dsi-A | Performans Ankara-A | B | KK | KK | CF | E |
19:30 | Dsi | Ahto | B | YK | YK | CF | C |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Ankara Basketbol | Ankara Altyapı-A | B | KK | KK | CF | E |
19:30 | Yaşamkent-A | Ankara Çankayagücü-A | B | KK | KK | CF | D |
TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu | 17:00 | SPOR TOTO | BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR | E | EFELER | BYK | PO58 | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Başkent Ada-B | Performans Ankara-A | B | MNK | MnK | GR | 2 |
19:00 | Detay | Ankara Çankayagücü-A | B | MNK | MnK | GR | 2 |
20:00 | Genç Oyuncular-A | Norman-A | B | MNK | MnK | GR | 2 |
05.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Eryaman Gençlik | Karayolları | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | İlbank | Büyükşehir Belediyesi | B | GKSL | GK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Ptt | Yeni Sincan | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Tvf Spor Lisesi | Mektebi Mülkiye | B | GKSL | GK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Sportsa-B | Çayyolu Akademi-A | B | KK | KK | CF | D |
19:30 | Hakan Akışık | Hedef Ankara-A | B | KK | KK | CF | E |
TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu | 17:00 | ZİRAAT BANKKART | FENERBAHÇE PAROLAPARA | E | EFELER | BYK | PO1-4 | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Bilge Okçuluk-B | Ted-B | B | MNK | MnK | GR | 2 |
19:00 | Karşıyaka Ankara | Çakırlar-B | B | MNK | MnK | GR | 3 |
20:00 | Modern | Eryaman Gelişim-B | B | MNK | MnK | GR | 3 |
06.04.2024 | Batıkent S.S. | 10:00 | Tvf Spor Lisesi | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | B | KKSL | KK | FI | - |
12:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | İlbank-B | B | KKSL | KK | FI | - |
14:00 | Anadolubeyi | Ted-B | B | KKSL | KK | FI | - |
16:00 | Karayolları | Dhmi-A | B | KKSL | KK | FI | - |
18:00 | Başkent Çankayagücü | Teiaş | B | GK | GK | YF | B |
Mamak S.S. | 10:00 | Elmadağ Fen Lisesi | Yedidağ-A | B | KK | KK | CF | A |
12:00 | Başkent Ankara-A | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | B | KK | KK | CF | A |
14:00 | Eryaman Yıldızları-B | Ahto-B | B | KK | KK | CF | A |
16:00 | Keçiören Şehit Hakan Kabil Ortaokul | Ankara Atak -B | B | KK | KK | CF | C |
18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu | Başkent Ada | B | GK | GK | YF | A |
Refika Aksoy İlkokulu | 10:00 | Çankaya Atakule-A | Gazi İhtisas | B | KK | KK | CF | C |
12:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | Mimar Sinan Ortaokulu-A | B | KK | KK | CF | B |
14:00 | Anadolubeyi | Ankara Elit -A | B | KK | KK | CF | B |
16:00 | Çankaya Atakule-B | Teiaş | B | KK | KK | CF | B |
18:00 | Anıttepe Ata | Yedidağ | E | MDE | MdE | GR | 1 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 10:00 | Bağlıca Voleybol-A | Vamos-B | B | MNK | MnK | GR | 15 |
11:30 | 2023 Genç | Başkent Çankayagücü-B | B | MNK | MnK | GR | 3 |
13:00 | Meteoroloji-B | Başkent Elit-B | B | MNK | MnK | GR | 4 |
14:30 | Akademi Atletik | Mke Ankaragücü | B | MNK | MnK | GR | 4 |
16:00 | Beştepe Koleji-A | Batı Yıldızı-B | B | MNK | MnK | GR | 4 |
17:30 | Abidinpaşa-B | Mimar Sinan-B | B | MNK | MnK | GR | 4 |
07.04.2024 | Batıkent S.S. | 10:00 | Ted | Karayolları | B | YKSL | YK | FI | - |
12:00 | Mavi Kurtlar | Büyükşehir Belediyesi | B | YKSL | YK | FI | - |
14:00 | Anadolubeyi | İlbank-A | B | YKSL | YK | FI | - |
16:00 | Dsi | Ptt | B | YKSL | YK | FI | - |
Mamak S.S. | 10:00 | Performans Ankara-B | Yaşamkent-B | B | MDK | MdK | CF | B |
12:00 | Ankara Atak-B | An Kavra-B | B | MDK | MdK | CF | A |
14:00 | Cas Akademi-A | Başkent Köklü | B | MDK | MdK | CF | A |
16:00 | Dsi | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | B | MDK | MdK | CF | A |
18:00 | Anadolu Birlik-B | Çankaya Atakule-B | B | MDK | MdK | CF | B |
Refika Aksoy İlkokulu | 10:00 | Norman | Batı Yıldızı | B | MDK | MdK | CF | B |
12:00 | Hedef Ankara-B | Mektebi Mülkiye | B | MDK | MdK | CF | C |
14:00 | Anadolubeyi-A | Eymir | B | MDK | MdK | CF | C |
16:00 | Çankaya Atakule-A | Karayolları | B | MDK | MdK | CF | C |
18:00 | Ankara Ata-A | Ankara Çankayagücü-B | B | MDK | MdK | CF | D |
Yahya Çavuş İlkokulu | 10:00 | Hakan Akışık | Eryaman Yıldızları-B | B | MDK | MdK | CF | D |
12:00 | Pursaklar Belediye-A | Ata Bilge | B | MDK | MdK | CF | D |
14:00 | Ankara Elit | Ankara Çankayagücü-A | B | MDK | MdK | CF | E |
16:00 | Teiaş | Sportsa | B | MDK | MdK | CF | E |
18:00 | Başkent Ankara-B | Yedidağ-B | B | MDK | MdK | CF | E |