Tarih | Salon | Saat | Ev Sahibi (A) | A | B | Misafir (B) | Set Sonuçları | C | Küme | Ktg | Tür | Gr |
25.03.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Başkent Ada | 1 | 3 | Performans Ankara | (23-25) (26-24) (20-25) (21-25) | B | GK | GK | YF | A |
19:30 | Yedidağ-A | 3 | 2 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu | (25-17) (15-25) (21-25) (25-20) (15-8) | B | GK | GK | YF | A |
Mamak S.S. | 18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | 3 | 0 | (H) - An Kavra-B | (25-0) (25-0) (25-0) | B | MDK | MdK | CF | A |
19:30 | Tvf Spor Lisesi | 3 | 0 | Ted-B | (25-13) (25-11) (25-17) | B | KKSL | KK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Dsi-A | 2 | 3 | Ankara Basketbol | (25-17) (25-17) (21-25) (24-26) (5-15) | B | KK | KK | CF | E |
19:30 | Başkent Köklü | 0 | 3 | Dsi | (7-25) (15-25) (24-26) | B | MDK | MdK | CF | A |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Tvf Spor Lisesi | 2 | 0 | Üçpas Eryaman-A | (25-4) (25-5) | B | MNK | MnK | GR | 8 |
19:00 | Başkent Ankara-B | 2 | 0 | Ankara Ata-B | (25-4) (25-9) | B | MNK | MnK | GR | 10 |
20:00 | Ahmet Hamdi-A | 2 | 0 | Eryaman Yıldızları-B | (25-7) (25-7) | B | MNK | MnK | GR | 10 |
26.03.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Karayolları | 3 | 0 | Büyükşehir Belediyesi | (25-14) (25-12) (25-11) | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | Dsi | 0 | 3 | Tvf Spor Lisesi | (14-25) (17-25) (20-25) | B | YKSL | YK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Karşıyaka | 3 | 0 | Üçpas-B | (25-18) (25-20) (27-25) | B | YK | YK | CF | A |
19:30 | Performans Ankara-B | 3 | 2 | Anadolu Birlik-A | (23-25) (23-25) (25-22) (25-23) (15-4) | B | YK | YK | CF | A |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Yaşamkent-B | 3 | 2 | Çankaya Atakule-B | (17-25) (18-25) (25-23) (25-11) (15-12) | B | MDK | MdK | CF | B |
19:30 | Batı Yıldızı | 0 | 3 | Performans Ankara-B | (19-25) (15-25) (14-25) | B | MDK | MdK | CF | B |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Başkent Atletik | 0 | 2 | Atak-B | (3-25) (11-25) | B | MNK | MnK | GR | 10 |
19:00 | Anadolu Birlik-A | 2 | 0 | Pursaklar Eğitim-B | (25-13) (25-22) | B | MNK | MnK | GR | 10 |
20:00 | Ankara Elit-A | 0 | 2 | Başkent Ankara-A | (7-25) (14-25) | B | MNK | MnK | GR | 11 |
27.03.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Ted | 1 | 3 | Ptt | (15-25) (21-25) (25-20) (18-25) | B | YKSL | YK | FI | - |
19:30 | Mavi Kurtlar | 0 | 3 | İlbank-A | (20-25) (16-25) (16-25) | B | YKSL | YK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | 0 | 3 | Anadolubeyi | (12-25) (19-25) (22-25) | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | Başkent Voleybol | 0 | 3 | İlbank | (11-25) (13-25) (25-27) | B | MDKSL | MdK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Cas Akademi-A | 0 | 3 | Ankara Atak-B | (22-25) (24-26) (20-25) | B | MDK | MdK | CF | A |
19:30 | Norman | 0 | 3 | Anadolu Birlik-B | (12-25) (22-25) (11-25) | B | MDK | MdK | CF | B |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | (H) - Yaşamkent-B | 0 | 2 | Ankara Altyapı-A | (0-25) (0-25) | B | MNK | MnK | GR | 11 |
19:00 | Parsport-A | 0 | 2 | Spor Akademisi-A | (9-25) (19-25) | B | MNK | MnK | GR | 11 |
20:00 | Ptt | 2 | 0 | Söğütsen | (25-9) (25-21) | B | MNK | MnK | GR | 11 |
28.03.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | 3 | 1 | Aydınlık | (26-24) (19-25) (25-23) (28-26) | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | Üçpas | 2 | 3 | Karayolları | (25-17) (25-13) (25-27) (18-25) (7-15) | B | MDKSL | MdK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Anıttepe Ata | 3 | 0 | Pursaklar Belediye | (25-17) (25-17) (25-19) | E | GE | GE | GR | 1 |
19:30 | Gazi İhtisas | | | Başkent Ata | | E | GE | GE | GR | 1 |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Mektebi Mülkiye | 3 | 0 | Eymir | (25-11) (25-15) (25-15) | B | MDK | MdK | CF | C |
19:30 | Karayolları | 1 | 3 | Hedef Ankara-B | (10-25) (21-25) (25-16) (20-25) | B | MDK | MdK | CF | C |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Üçpas-A | 0 | 2 | Yaşamkent-A | (20-25) (22-25) | B | MNK | MnK | GR | 12 |
19:00 | (H) - Spor Akademisi-B | 0 | 2 | Gençlik Merkezleri | (0-25) (0-25) | B | MNK | MnK | GR | 12 |
20:00 | Eymir-B | 1 | 2 | Karayolları-B | (25-13) (22-25) (10-15) | B | MNK | MnK | GR | 12 |
29.03.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Eryaman Gençlik | | | Ptt | | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | İlbank | | | Karayolları | | B | GKSL | GK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Büyükşehir Belediyesi | | | Mektebi Mülkiye | | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Tvf Spor Lisesi | | | Yeni Sincan | | B | GKSL | GK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Çankaya Atakule-A | | | Anadolubeyi-A | | B | MDK | MdK | CF | C |
19:30 | Ankara Çankayagücü-B | | | Eryaman Yıldızları-B | | B | MDK | MdK | CF | D |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Atak-A | | | Als | | B | MNK | MnK | GR | 12 |
19:00 | Başkent Ada-A | | | Winpoint-A | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
20:00 | İlbank-A | | | Mektebi Mülkiye-A | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
30.03.2024 | Batıkent S.S. | 10:00 | Büyükşehir Belediyesi | | | Ted | | B | YKSL | YK | FI | - |
12:00 | Ptt | | | Mavi Kurtlar | | B | YKSL | YK | FI | - |
14:00 | Tvf Spor Lisesi | | | Anadolubeyi | | B | YKSL | YK | FI | - |
16:00 | İlbank-A | | | Dsi | | B | YKSL | YK | FI | - |
18:00 | Başkent Çankayagücü-A | | | Teiaş | | B | YK | YK | CF | D |
Mamak S.S. | 10:00 | Ankara Çankayagücü-A | | | Cas Akademi-A | | B | YK | YK | CF | B |
12:00 | Karayolları | | | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | | B | KKSL | KK | FI | - |
14:00 | Ted-B | | | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | | B | KKSL | KK | FI | - |
16:00 | İlbank-B | | | Tvf Spor Lisesi | | B | KKSL | KK | FI | - |
18:00 | Performans Ankara-A | | | Hakan Akışık | | B | YK | YK | CF | D |
Refika Aksoy İlkokulu | 10:00 | Ata Bilge | | | Ankara Ata-A | | B | MDK | MdK | CF | D |
12:00 | Pursaklar Belediye-A | | | Hakan Akışık | | B | MDK | MdK | CF | D |
14:00 | Ankara Çankayagücü-A | | | Sportsa | | B | MDK | MdK | CF | E |
16:00 | Yedidağ-B | | | Ankara Elit | | B | MDK | MdK | CF | E |
18:00 | Başkent Ankara-B | | | Teiaş | | B | MDK | MdK | CF | E |
Tevfik İleri İmam Hatip | 15:00 | Başkent Zirve | | | Anıttepe Ata-B | | E | YE | YE | GR | 1 |
17:00 | Pursaklar Belediye | | | Yedidağ | | E | YE | YE | GR | 1 |
19:00 | Anıttepe Ata-A | | | Meydan Basketbol | | E | YE | YE | GR | 1 |
Yahya Çavuş İlkokulu | 10:00 | Sirius | | | Ahto | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
11:30 | Anadolu Birlik-B | | | Ted-A | | B | MNK | MnK | GR | 13 |
13:00 | Çayyolu Akademi | | | Winpoint-B | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
14:30 | Anadolu Eğitim | | | Manşet | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
16:00 | Genç Oyuncular-B | | | Anadolu Şahin | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
17:30 | Yedidağ-B | | | Meteoroloji-A | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
01.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Dhmi-A | | | Anadolubeyi | | B | KKSL | KK | FI | - |
19:30 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | | | Mavi Birlik | | B | YK | YK | CF | E |
Mamak S.S. | 18:00 | Genç Oyuncular-A | | | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | | B | YK | YK | CF | E |
19:30 | Çaba | | | Tevfik Fikretliler | | B | YK | YK | CF | E |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-B | | | Üçpas | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | Karayolları | | | Başkent Voleybol | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Pursaklar Belediye | | | An Kavra | | B | MNK | MnK | GR | 14 |
19:00 | Vakıfbank | | | Performans Ankara-B | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
20:00 | Ankara Yıldızları-A | | | Abidinpaşa-A | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
02.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Karayolları | | | Tvf Spor Lisesi | | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Mektebi Mülkiye | | | İlbank | | B | GKSL | GK | FI | - |
Mamak S.S. | 18:00 | Yeni Sincan | | | Eryaman Gençlik | | B | GKSL | GK | FI | - |
19:30 | Ptt | | | Büyükşehir Belediyesi | | B | GKSL | GK | FI | - |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Anadolubeyi | | | Aydınlık | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
19:30 | İlbank | | | Ahmet Hamdi Tanpınar Ortaokulu-A | | B | MDKSL | MdK | FI | - |
TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu | 18:00 | Halkbank | | | Galatasaray Hdı Sigorta | | E | EFELER | BYK | PO1-4 | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Hakan Kabil-A | | | Hakan Akışık | | B | MNK | MnK | GR | 15 |
19:00 | Vamos-A | | | Bağlıca Voleybol-B | | B | MNK | MnK | GR | 3 |
20:00 | Pursaklar Eğitim-A | | | Eryaman Yıldızları-A | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
03.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Atasev | | | Anadolu Şahin-A | | B | YK | YK | CF | B |
19:30 | Anadolu İhtisas | | | Als-A | | B | YK | YK | CF | C |
Mamak S.S. | 18:00 | Söğütsen | | | Parsport-A | | B | MNK | MnK | GR | 11 |
Başkent Ata | | | Anıttepe Ata | | E | GE | GE | GR | 1 |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Ankara Ata | | | Mektebi Mülkiye | | B | KK | KK | CF | C |
19:30 | Başkent Voleybol | | | Üçpas-A | | B | KK | KK | CF | D |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Başkent Zirve-A | | | Temiz Enerji-A | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
19:00 | Ankara Yüce | | | Mavi Kurtlar-A | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
20:00 | Başkent Voleybol-B | | | Hakan Kabil-B | | B | MNK | MnK | GR | 1 |
04.04.2024 | Batıkent S.S. | 18:00 | Cas Akademi | | | Yedidağ-A | | B | GK | GK | YF | A |
19:30 | Atasev | | | Ankara Ata | | B | GK | GK | YF | B |
Mamak S.S. | 18:00 | Dsi-A | | | Performans Ankara-A | | B | KK | KK | CF | E |
19:30 | Dsi | | | Ahto | | B | YK | YK | CF | C |
Refika Aksoy İlkokulu | 18:00 | Ankara Basketbol | | | Ankara Altyapı-A | | B | KK | KK | CF | E |
19:30 | Yaşamkent-A | | | Ankara Çankayagücü-A | | B | KK | KK | CF | D |
TVF Ziraat Bankkart Voleybol Salonu | 17:00 | Spor Toto | | | Brand Group Alanya Belediyespor | | E | EFELER | BYK | PO58 | - |
Yahya Çavuş İlkokulu | 18:00 | Başkent Ada-B | | | Performans Ankara-A | | B | MNK | MnK | GR | 2 |
19:00 | Detay | | | Ankara Çankayagücü-A | | B | MNK | MnK | GR | 2 |
20:00 | Genç Oyuncular-A | | | Norman-A | | B | MNK | MnK | GR | 2 |