@

Maç Programı

TarihSalonSaatEv SahibiMisafirCKümeKtg.TürG
23.05.2019Batıkent S.S.18:00Dhmi Sk-AAnadolubeyi SkBKK2KKKFI-
19:30Ankara Atak SkBaşkent Voleybol SkBMDK2KMdKFI-
Mamak S.S.18:00Nesibe Aydın Gençlik Spor KulübüTvf Spor Lisesi SkBMNKMnKGRA
19:30Şentepe Ada SkOdtü ABMNKMnKGRA
24.05.2019Batıkent S.S.18:00Tarımspor SkOdtü BBMNKMnKGRB
19:00Karayolları SkBatıkent SkBMNKMnKGRB
Mamak S.S.18:00Keçiören Belediyesi Bağlum SkAnadolubeyi SkBYK2KYKYF1
19:30Kc Batı Kartalları Sk-AHedef Ankara Sk-ABYK2KYKYF1
25.05.2019Kort 110:00Tvf Spor Lisesi SkTed Ankara Kolejliler SkBMNKMnKGRA
11:30Tevfik Fikretliler Spor Kulübü ATvf Spor Lisesi SkBMNKMnKGRA
13:00Tvf Spor Lisesi SkOdtü ABMNKMnKGRA
14:30Tevfik Fikretliler Spor Kulübü AŞentepe Ada SkBMNKMnKGRA
16:00Şentepe Ada SkHaydar Aliyev O. SkBMNKMnKGRA
17:30Nesibe Aydın Gençlik Spor KulübüHaydar Aliyev O. SkBMNKMnKGRA
Kort 210:00Tevfik Fikretliler Spor Kulübü BAnkara İhtisas SkBMNKMnKGRB
11:30Ankara İhtisas SkBatıkent SkBMNKMnKGRB
13:00Batıkent SkTevfik Fikretliler Spor Kulübü BBMNKMnKGRB
14:30Başkent Voleybol SkKarayolları SkBMNKMnKGRB
16:00Performans Ankara SkNesibe Aydın Gençlik Spor KulübüBMNKMnKGRA
17:30Başkent Voleybol SkOdtü BBMNKMnKGRB
Kort 310:00Bilgem Gençlik Ve Spor Kulübü AGazi İhtisas SkBMNK2KMnKGRD
11:30Gazi İhtisas SkTed Kolejliler Spor KulübüBMNK2KMnKGRD
13:00Başkent Voleybol Sk-BTed Kolejliler Spor KulübüBMNK2KMnKGRD
14:30Başkent Vefa Spor Kulübü BSeviye Koleji SkBMNK2KMnKGRD
16:00Başkent Voleybol Sk-BMeteoroloji SkBMNK2KMnKGRD
17:30Başkent Vefa Spor Kulübü BPerformans Ankara Gençlik Ve Spor BMNK2KMnKGRD
Kort 410:00Maliye Okulu SkÜç Pas SkBMNK2KMnKGRC
11:30Üç Pas SkHalk Voleybol Spor Kulübü ABMNK2KMnKGRC
13:00Halk Voleybol Spor Kulübü AMaliye Okulu SkBMNK2KMnKGRC
14:30Eryaman Gençlik Sk-ASportsa Academy Sk-ABMNK2KMnKGRC
16:00Hakan Akışık Spor Kulübü Derneği BEryaman Gençlik Sk-ABMNK2KMnKGRC
17:30Ankara Atak SkMke Ankaragücü SkBMNK2KMnKGRC
Mamak S.S.10:00Ankara Altyapı SkDhmi Sk-ABKK2KKKFI-
12:00Anadolubeyi SkHakan Akışık Sk-ABKK2KKKFI-
13:30Tevfik Fikretliler SkTed Ankara Kolejliler Sk-AEMNEMnEFI-
15:00Ted Ankara Kolejliler Sk-BTed Ankara Kolejliler Sk-AEMNEMnEFI-
16:30Batıkent SkHalkbank SkEMNEMnEFI-
18:00Batıkent SkTed Ankara Kolejliler Sk-BEMNEMnEFI-
Selim S.T. Ss16:00Kızılcahamam Belediyesi SkAnkara Atak SkBYK2KYKYF2
17:30Anadolubeyi SkSeviye Koleji SkBYK2KYKYF1
19:00Seviye Koleji SkHedef Ankara Sk-ABYK2KYKYF1
26.05.2019Kort 110:00Anadolu İhtisas SkAnadolubeyi Sk-ABMNK2KMnKGRB
11:30Spor Mektebi SkKahramankazan SkBMNK2KMnKGRB
13:00Eryaman Yıldızları SkAnadolu İhtisas SkBMNK2KMnKGRB
14:30Modern Spor ve Eğitim Kulübü BBaşkent Vefa Spor Kulübü ABMNK2KMnKGRB
16:00Spor Mektebi SkBaşkent Vefa Spor Kulübü ABMNK2KMnKGRB
17:30Halk Voleybol Spor Kulübü BModern Spor ve Eğitim Kulübü BBMNK2KMnKGRB
Kort 210:00Yaşamkent Spor KulübüEryaman Gençlik Sk-BBMNK2KMnKGRA
11:30Başkent Beşiktaşlılar SkYaşamkent Spor KulübüBMNK2KMnKGRA
13:00Anadolubeyi Spor Kulübü BModern Spor ve Eğitim Kulübü ABMNK2KMnKGRA
14:30Başkent Voleybol Spor Kulübü AAnadolubeyi Spor Kulübü BBMNK2KMnKGRA
16:00Modern Spor ve Eğitim Kulübü ASportsa Academy Sk-BBMNK2KMnKGRA
17:30Ankara Performans Spor KulübüAnkara Çankayagücü SkBMNK2KMnKGRA
Kort 310:00Hakan Akışık Spor Kulübü Derneği BAnkara Atak SkBMNK2KMnKGRC
11:30Kc Batı Kartalları SkÜç Pas SkBMNK2KMnKGRC
13:00Maliye Okulu SkAnkara Atak SkBMNK2KMnKGRC
14:30Maliye Okulu SkEryaman Gençlik Sk-ABMNK2KMnKGRC
16:00Mke Ankaragücü SkSportsa Academy Sk-ABMNK2KMnKGRC
17:30Mke Ankaragücü SkHalk Voleybol Spor Kulübü ABMNK2KMnKGRC
Kort 410:00Performans Ankara Gençlik Ve Spor Ankara Altyapı Spor KulübüBMNK2KMnKGRD
11:30Seviye Koleji SkPerformans Ankara Gençlik Ve Spor BMNK2KMnKGRD
13:00Meteoroloji SkBaşkent Vefa Spor Kulübü BBMNK2KMnKGRD
14:30Başkent Vefa Spor Kulübü BSky Sk BBMNK2KMnKGRD
16:00Yedidağ SkSky Sk BBMNK2KMnKGRD
17:30Başkent Voleybol Sk-BYedidağ SkBMNK2KMnKGRD
Mamak S.S.10:00Hakan Akışık Sk-BAnkara Atak SkBMDK2KMdKFI-
12:00Anadolubeyi SkBatıkent SkBMDK2KMdKFI-
14:00Sportsa Academy SkDhmi SkBMDK2KMdKFI-
16:00Ankara Performans Sk-AKarayolları SkBMDK2KMdKFI-
18:00Anadolu İhtisas SkSultan SkBGK2KGKFI-
Selim S.T. Ss16:00Mke Ankaragücü Sk-AHedef Ankara Sk-ABKK2KKKFI-
17:30Kc Batı Kartalları Sk-AKeçiören Belediyesi Bağlum SkBYK2KYKYF1
19:00Ankara Ata SkHakan Akışık Sk-ABYK2KYKYF2
27.05.2019Batıkent S.S.18:00Başkent Voleybol SkYedidağ SkBMDK2KMdKFI-
19:30Dhmi Sk-AHakan Akışık Sk-ABKK2KKKFI-
Mamak S.S.18:00Anıttepe O. SkAnadolubeyi SkBKK2KKKFI-
19:30Sportsa Academy SkYedidağ SkBMDK2KMdKFI-
28.05.2019Batıkent S.S.18:00Kızılcahamam B. SkAnadolu İhtisas SkBGK2KGKFI-
19:30Karayolları SkAnadolubeyi SkBMDK2KMdKFI-
Mamak S.S.18:00Anıttepe O. SkHedef Ankara Sk-ABKK2KKKFI-
19:30Hakan Akışık Sk-BBatıkent SkBMDK2KMdKFI-
29.05.2019Batıkent S.S.18:00Dhmi SkAnkara Performans Sk-ABMDK2KMdKFI-
19:30Ankara Atak SkSportsa Academy SkBMDK2KMdKFI-
Mamak S.S.18:00Sultan SkHakan Akışık SkBGK2KGKFI-
19:30Kızılcahamam B. SkKc Batı Kartalları SkBGK2KGKFI-